IMG_0310.JPG

ARCHIV ČLÁNKŮ


ZPĚT
IMG_0686.JPG
Od Olgy Vychodilové, Mělník
stažený soubor (26).jpg
stažený soubor (27).jpg
stažený soubor (28).jpg
stažený soubor (29).jpg
Reakce Lucy Kasanové na moji povídku Ostré hlášky. Le.

Ostré vzdechy

Zatím co na Šumavě dopisuješ poslední řádky v obavách, že budeš udělán proti své vůli, sexuální vlna udeřila i v Polabí. Blíží se 23. hodina a já na vyhřátém balkóně pečlivě věším voňavé prádlo. V okolních domech se jen zřídka svítí. Občas zaslechnu sousedův komentář k nějakému stupidnímu programu v TV. Přesto sídlištěm pulsuje živočišná energie.

Odkudsi zavanou jemné vzdechy, které jsou náhle zastíněny salvou rozkoše z jiného okna. Křik se tříští o stěny domů, těžko si představit, kdo si tak náramně a bez zábran užívá. Vzdechy a výkřiky neberou konce, po chvíli je prokládá „Ostrou hláškou“ paní v pokročilém věku: „Stalo se něco?! Potřebuje někdo pomoc?! Dejte znamení, zavolám záchrannou službu!!!“ … vidím ustaranou stařenku, jak se naklání z okna. Z několika míst je slyšet smích, sídliště je v tu chvíli jednou velkou scénou. Našich milujících se to naštěstí vůbec netýká, pokračují dál. Žena dosahuje vrcholu v předstihu, muž se ostře dožaduje, aby, pro něj, vzrušující zvuková kulisa neutichla: „Křič! Křič!“ … exploze … wow!

Rovnám poslední tričko s obrázky a těším se do postele, ve které pro mě není místo. Moji chlapi pochrupujou, jen stěží se mezi ně vsoukám … citlivě, abych neprobudila.

Dobrou noc!

Čerstvé ráno! Krásnej den!

Lucy

Od paní Olgy Vychodilové z Mělníka.
002.JPG
522.JPG
589.JPG
novýpříspěvek.gif
Kočky Barbora a Filomena
Kočky Barbora a Filomena
Od paní Olgy Vychodilové z Mělníka
431.JPG
519.JPG
527.JPG
1253.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one