IMG_0310.JPG

ARCHIV ČLÁNKŮ


ZPĚT
IMG_0686.JPG
TINITUS,  ALERGIE OČÍ,  SENNÁ RÝMA,  UCPANÉ DUTINY, KŘEČOVÉ  ŽÍLY,
SVĚDĚNÍ, EKZÉMY A PUPÍNKY, ZÁŠKUBY POD  KUŽÍ 
 
 
Vlasovci jsou nejfrekventovanější nákazou v ČR, osobně to odhaduji na 80 % promořenost obyvatel, moji pražští kolegové dokonce nesmlouvavě hlásí 100 % klientů. A není divu. Vlasovce přenáší bodavý hmyz, kterého u nás nejsme zvyklí považovat za hrozbu. Vlasovci pak podle místa, kde se nashromáždí, dokáží  vyvolat nejrůznější onemocnění. Uvádím pět velmi názorných  a  zdánlivě odlišných příběhů, které spojuje právě jedna nákaza.
 
PŘÍBĚH  1.      NAPSAL   JSEM   DOPISY   NA   ROZLOUČENOU
Chtěl bych vás seznámit s mým příběhem.  Jsem muž, 59 let, celý život velmi akční.  Měl jsem rodinu, děti, všechno bylo v pořádku. Pak jsem odjel do Thajska. Za dva měsíce po návratu, v červnu 2010, začalo peklo. Pískalo mi v uchu, točila se mi hlava, bylo mi špatně od žaludku, hrozná únava. Pomyslel jsem nejdřív na letní střevní chřipku, ale neměl jsem teplotu. Nepomohl  paralen, ani jiné léky. Kvůli Thajsku mne napadlo nechat se pro jistotu vyšetřit v Centru cestovní medicíny v Praze na Uhelném trhu. Na rozbor krve jsem potřeboval doporučení od svého obvodního lékaře, prý jinak jsou testy velmi drahé. Krev, stolice, test na helmintózy, vše bylo negativní. Závěr: je to alergie. Byl jsem odeslán obvodním lékařem na ORL.  Následoval rentgen krční páteře, CT hlavy kvůli závratím a CT dutin kvůli ucpávání a nekonečnému lepkavému sekretu z nosu. Nasadili mi spoustu léků na alergii, nevolnost atd. To trvalo půl roku. Nevolnost se zhoršovala. V břiše mi vařilo, pálilo mne při močení a stolici. Obvodní mne odeslal na Bulovku. Opět všechna vyšetření včetně HIV, venerologická vyšetření, znovu se odebírala krev a stolice na parazity, vše negativní, závěr: jsem zdravý. Běžně se tato vyšetření pacientům nedělají, vzali mne jen proto, že jsem se vrátil z Asie. Ostatní jsou bez šance. Stejně mi ale nepomohli. Dostal jsem nějaké léky na úpravu střevní flóry a potíže se mírně upravily. Následovala kolonoskopie-negativní. Lékař ORL navrhl pobyt u moře, návštěvu solné jeskyně a nakonec vysekání nosní přepážky, aby se dostalo více vzduchu do mozku a tím se odstranilo točení hlavy. Po návratu od moře byl stav stejný, jenom se přidal ekzém. Po měsíčním bezvýsledném užívání kortikoidů už si se mnou paní doktorka na kožním nevěděla rady. Znovu mi nechala vyšetřit krev, HIV atd…vše negativní. Byl jsem tedy odeslán na psychiatrii s tím, že příčina bude asi psychosomatická.  Byl jsem opravdu psychicky na dně. Představte si, že se dva roky nevyspíte kvůli pískotu v uších. Ten byl tak silný, že když jsem si lehl, zdálo se mi, že kolem mne projíždí vlak. Stále se vám točí hlava, stále je vám nevolno. Měl jsem navíc pocit cizího tělíska v oku, několikrát jsem byl u očního a žádal jeho odstranění, samozřejmě jsem byl vyhozen, že tam nic nemám, že si vymýšlím a obtěžuji. Nebyl jsem schopen se účastnit  běžných rodinných povinností, propadl jsem apatii. Neměl jsem zájem o jakoukoliv činnost, o návštěvy, přátele, rodinu, sport. Rodina se mi rozpadla, zvlášť když  oficiálně jsem byl zdráv.  Už jsem se smířil s tím, že se to nikdy  nezlepší. Napadaly mne myšlenky na ukončení života. Napsal jsem dopisy na rozloučenou.
Vnitřně jsem ale cítil, že nějaká příčina být musí a hledal jsem pomoc na internetu. Našel jsem ing. Bláhovou a stručně jí moje potíže popsal. Její závěr byl jednoznačný - jde o parazity. Začal jsem podle pokynů užívat albendazol, praziquantel a Ivermectin. Za tři týdny byl výsledek neskutečný. Masivní odchod parazitů, velký objem stolice každý den, točení hlavy téměř ustalo, pískání  se zmírnilo. Dokonce jsem začal spát. Celkově je mi podstatně lépe. Antiparazitika kombinuji se zapperování hlavy, uší a dutin. Uši a dutiny vytírám ivermectinovou mastí, navíc dutiny proplachuji MMS roztokem. Vše, co ze mne odcházelo, jsem zdokumentoval. Fotografie byly pro mne dosti šokující. Koupil jsem běžný mikroskop a hned při prvním zvětšení sekretu z nosní sliznice jsem objevil háďátka. Nedalo to žádnou práci. Proto žasnu, že když jsem já, laik, napoprvé parazity našel, že je neobjevili ani jedni odborníci na parazity v Praze. Hodně jsem přemýšlel o tom, kde se to ve mně všechno vzalo. Záblesky podobných potíží se už objevovaly v minulosti, ještě před cestou do Asie.
     Bydlel jsem na vesnici u Prahy, na dvoře byla štěňátka, koťátka, králíčci, slepice, se vším jsme si hráli, když něco chcíplo, od sousedů se přineslo nové. Nikdo si neběhal umývat ruce. Jako dítě jsem hodně skřípal zuby, maminka mne v noci budila a prosila, ať neskřípu.  Skřípání zuby je prý jeden ze symptomů přítomnosti parazitů. Na vesnici byly velkochovy drůbeže, v  drůbežárnách pracovala celá rodina. Přímo v domácnosti byly několikrát psi i kočky. Štěňata se odčervovala, na sebe jsme zapomněli. V mé práci jsem přišel často do kontaktu s hlínou a zeleninou /háďátka/.
Babička i maminka si často stěžovaly na točení hlavy. ,,Dnes mám ale motolici", říkala maminka. Později měla s točením hlavy a zvracením velké potíže, ale lékaři to přičetli krční páteři. Zemřela v 70 letech na infarkt, dnes už vím, že to byli pravděpodobně také paraziti.
Na závěr bych chtěl poděkovat ing. Bláhové, která mne vrátila do života. Je to sice běh na dlouhou trať, když si je nesu od dětství, ale kde je známa příčina, je i naděje.  
S panem K. z Prahy si mailujeme.
3.2.2012  Dobrý den, paní inženýrko, posílám 3 fota sekretu z nosu. Dnes spánek zase lepší, cítím se chvílemi velice dobře, pískání jenom občas. Nesrovnatelné s dobou před vánoci, v podstatě jiný člověk. Pokožka na těle bez vyrážky, velký rozdíl je u kůže chodidel, přestože jsem s nimi nic nedělal. Tvrdá kůže je pryč, i krupička pod  kůží. Celý život jsem měl pukliny na patách, hrozná bolest. Hlavně se ale změnila psychika, mám opět chuť do života ! Myslím ale, že je ještě potřeba vyčistit je z dutin, tam ještě jsou. Nosní sliznici proplachuji MMS. Beru Joalis, zapperuji hlavu. To zapperování se jim nelíbí.
Stále beru Ivermectin ob den. Včera jsem si vzal albendazol a dnes opět ve stolici škrkavky. Za 60 let jsem zanesený pekelně. Zatím s ivermectinem nepřestanu, bojím se, aby se zase nenamnožili.
5.2.2012  Dobrý večer, před chvílí tu byla moje oční lékařka. Divila se, když jsem jí ukázal své nohy. Nejen že nemám ztvrdlou kůži, ale skoro mi zmizely křečové žíly. Hned si napsala jména všech léků, které jsem bral. Posílám fota škrkavek, které ze mne vyšly.
7.2.2012  Dobré ráno, ptala jste se, jestli jsem zhubl.  Za ten měsíc jsem zhubl 3,5 kg. Jím trochu méně, úplně mne přešla chuť na sladké. Sice jsem ani před tím nesladil a nejedl dorty, ale chuť na to jsem měl hroznou, stálo mne to vždy hodně sil a vůle to nejíst. Někdy jsem to ale porušil a snědl, co se dalo, například celou bonboniéru atd. Jako malý jsem byl bit, snědl jsem všechny kolekce už před vánoci. Co je nyní ale úžasné, to jsou mé křečové žíly, byly strašné, dvakrát operované, prvně již ve 24 letech, pak mne čekala mnohokrát sklerotizace a teď mi je chtěli opět vyřezat až od třísel.  Řekli mi, že je to dědičné po matce, ta je měla taky hrozné, ke konci života bércové vředy. Nyní skoro zmizely, nohy mám hladké, velká úleva, není v nich tlak. Každému je ukazuji a všichni překvapeně hledí. Usuzuji tedy z toho, že parazity jsem nakažen od dětství, popřípadě rovnou od matky. Moje tělo se s tím asi dříve nějak srovnalo, byl jsem mladý, ale nyní už to nezvládlo, paraziti začali vítězit. Naštěstí jsem objevil Vás
9.2.2012  Je mi dobře, dnes jsem podruhé vysmrkal  nitkovitý úvar, dlouhý  několik centimetrů.  Říkáte, že to budou dospělci, kteří byli usídleni v mých nosních dutinách. Všechno fotím. S každým  takovým ,,úbytkem" je mi zas o něco lépe. Ucho občas ještě trochu píská, ale proplachuji ho MMS. Ty moje žíly, to je zázrak, přítelkyně kroutila hlavou, předtím to byla hrůza
 
Protože klient spotřeboval tolik Ivermectinů a stále se objevovali další dospělci, usoudila jsem, že v Thajsku  asi chytil tropickou malárii, která nám brzdí léčbu.
Léčbu jsem usměrňovala zatím na dálku, jen podle zkušeností s ostatními klienty.  Plasmodia i mikrofilária jsou schopny napadat i oko, způsobují záněty, otoky různých struktur oka, alergické reakce, konjunktivitidu . Známá oční lékařka napsala klientovi silné oční kapky.  Současně je nutno užívat Ivermectin i orálně, jinak se vlasovci do oka vrátí odjinud. Tinitus se u pana K.zmírňuje, ale trvá.
PRVNÍ  MĚŘENÍ  30.3.  2012  odhalilo  tropickou malárii, měla jsem správné tušení. Kromě toho měl klient  také všechny tři evropské druhy malárií. Není divu, že mu bylo tak bídně.  Klient měl dále řadu dalších parazitů a vlasovců, i tropických, závažné bakterie i viry…Pan K. obchoduje s tropickým ovocem, fyzicky ho přebírá  a skladuje, takže i jeho práce může být zdrojem infekcí navrch k těm, které získal v dětství a mládí. Kromě antihelmintik a zapperování ještě bral detoxikační preparáty, především na  plasmodia, dutiny,  ucho,
a Eustachovu trubici.  Jakmile je začal brát, začal se potit, což předtím neznal. Tělo si uvědomilo infekci a začalo bojovat. Pokaždé, když vynechal na delší dobu Ivermectin, zhoršil se a tak se k němu zase vrátil. Kromě antihelmintik trvale bral MMS. V létě už jsem si dělala starosti, jak budou vypadat jeho játra po dlouhodobém užívání chemie. Klienta čekala komplexní 60 letá prohlídka. Oba jsme počítali se špatnými jaterními testy a plánovali  detoxikovat játra a ledviny. Komplexní zdravotní prohlídka / moč, krev, srdce, tlak…./však ukázala, že všechny orgány  pracují  bezchybně  a vše je v normě, včetně  jaterních testů!! To bylo překvapení  a  úleva i pro mne. Znova se ukazuje, že samotní paraziti nadělají větší neplechu než antihelmintika. 
Na červencové kontrole bylo co slavit :  KLIENT  UŽ  NEMÁ  TINITUS, který ho loni  málem dohnal k sebevraždě! Ani ve dne, ani v noci. Oči už neřežou a nepálí, zbytek těla je čistý. Posledním nemocným orgánem jsou  zanesené dutiny.  Pan K. mi poslal několik fotek toho, co v průběhu času vysmrkal. Podle jeho názoru hlavní podíl na vyléčení ,,beznadějného" stavu měl Ivermectin.
 
PŘÍBĚH  2.   SVĚDĚNÍ  A  SLZENÍ  OČÍ,  ARTEFAKTY  V OČÍCH
Klientka  F.  měla potíže s očima.  Zhoršoval se jí zrak, oči měla zarudlé a   viděla v nich podivné útvary. Zatím si jen mailujem  a voláme. Ujistila jsem ji,  že 90 % problémů s očima je vyvoláno mikrofiláriemi. Odvížná klientka  nelenila a vyrobila si sama lék.                                                                                         Paní inženýrko, navazuji na náš odpolední  rozhovor. Posílám Vám návod, jak si vyrobit  ivermectinové kapky do očí :                                                          Koupila jsem v lékárně  tmavou skleněnou lahvičku s kapátkem(30Kč), a do ní dala asi  2,5 cm studené převařené vody, k tomu 1/2 cm pasty Duramectin   a protřepala. Vytvořil  se bílý roztok. Pasta Agrimectin se nerozpustí, zůstanou tvrdé částečky. Kapky kapu přímo do očí klidně 5x denně a  někdy i v noci. Velmi dobře je snáší i můj 12ti letý vnuk, který kapání přímo vyžaduje, zřejmě cítí úlevu.  Hlásí, že ráno nemá v očích hnisavé ospalky a oči ho přes den tolik nepálí.  Po 10 dnech kapání se mi tmavé skvrny, které  mi  neustále putovaly před očima,  změnily v takové jako tmavé obláčky. Mohu pracovat déle na PC a nemám tak zarudlé a podrážděné oči. Takže doufám, že vlasovci konečně začnou troubit na ústup...Děkuji za tip, F.
                                                                                    
PŘÍBÉH  3.        ALERGIE, SENNÁ RÝMA
Posílám slíbený kratičký příběh průběhu mé alergické rýmy. Mám 57 let, jsem alergik na pyly. Co moje paměť sahá, tak jsem od malička každé léto trpěl rýmou,  alergické reakce jsem měl značné, neustálé smrkání a slzení očí mně doprovázelo každé léto, úlev  nastala pouze v uzavřených prostorách v noci. V roce 1976 jsem byl odeslán na alergologii, kde mi na základě testů bylo řečeno, že mám alergickou reakci téměř na všechny pyly. Na základě testů mi byly připravené desenzibilizační injekce, které mi aplikovali v létech 1976, 78, 79, 80, 82.  Přinesly pouze dočasný útlum alergické reakce. Od roku 1985 jsem bral místo desenzibilačních injekcí tablety jako  Dithiaden a  Zyrtec. Pobyt v lese a na louce byl pro mne v období sezóny (květen až srpen), nemyslitelný bez každodenního pojídání  Zyrtecu.  S kúrou antihelmintik jsem začal koncem roku 2011, na základě  telefonátu s ing. Bláhovou. Od prosince 2011  jsem k ní začal  chodit. Podle jejích pokynů  jsem aplikoval detoxikační kúru. Na přelomu dubna a května 2012 jsem  Zyrtec začal jako obvykle brát. Jen tak ze zvědavosti, zda se nějak projeví výsledky detoxikace,  jsem ho  koncem května vysadil. Neberu ho ani dnes 7. srpna. Jsem bez alergických příznaků. V lese ani na poli nesmrkám a dokonce se snížilo slzení očí. Před koncem roku jsem absolvoval  2x plazmu. Detoxikační kúra proběhla ve 3 etapách od prosince 2011 až do půlky května, kdy jsem bral především antihelmintika Albendazol+Praziquantal+Ivermectin pastu  a k tomu detoxikační preparáty předepsané ing. Bláhovou.  V. 
Komentář H.B.:                                                                                                                            Koncem ledna 2012  měl pan V. za sebou základní odčervovací kúru včetně ivermectinové pasty. Klient sdělil, že se v noci potí, někdy se musí dokonce uprostřed noci převléknout.  Dostal preparáty na viry a bakterie, plasmodia  a zopakoval albendazol.Začal užívat  MMS, zopakoval protivlasovcovou kúru, tentokrát už včetně Hetrazanu. V červnu pokračoval s drenáží dalších orgánů od plasmodií, přesně těch, kde jsme je naměřili. Při kontrole začátkem srpna klient hlásí výrazný ústup pocení, obejde se bez ZYRTECU, nebere ani jiná alopatika. Dostal poslední kapky, na podzim přijde na poslední kontrolu. Do kontroly bude pokračovat s MMS. Doufejme, že ho do podzimu  bude  hmyz míjet obloukem.                                                                                       ALERGIE  =  VLASOVCI                                                                                              Vlasovci, neboli mikrofilárie, jsou parazité krevního a mízního systému. Do našeho organismu se dostanou po poštípání bodavým hmyzem ovády, komáry, pakomáry, střečky.. .  Mikrofilária, zvláště dospělí jedinci, si najdou bezpečný úkryt v čelních dutinách a ve vedlejších dutinách nosních. Živorodé samičky, jednou oplodněné,  produkují desítky larev denně, larvy s hleny stékají nosní sliznicí. Žijí několik let. Oko je spojeno s nosem slznými kanálky, což je pro několik mikrometrů velké larvičky hotová autostráda. Alergikům také svědí, řežou a pálí oči, a očaři nejsou schopni vystopovat tak nepatrnou zátěž, jen shledávají, že je oko trvale v zánětu. Mikrofilárie také zvyšují nitrooční tlak, protože ucpávají oční cévy. Lékař si červené oči nebo svědění vysvětlí  přemrštěnou reakcí těla na bezvýznamné podněty, jako je prach a pyl, zatímco alergik bojuje svůj marný boj se skutečnými vetřelci. Navíc infikovaného hmyzu přibývá a je tu nekonečná šance se každé léto reinfikovat. Nosní dutina je  spojena přes nosohltan a Eustachovu trubici se středním a vnitřním uchem, kde mají vlasovci božský klid. Dostanou se tam v době, kdy byste je neviděli ani lupou, a tiše rostou. Jednoho dne už pohyb larviček kolem ušního nervu začne způsobovat šum, pískot nebo dokonce burácení. Na světě je tinitus.   Alergie, bolest očí a tinitus bývají často pohromadě. Je to nejobtížnější úkol, který my poradci dostáváme, a nasazujeme na něj všechny zbraně. Ivermectinovým gelem  nebo pastou vytíráme nosní sliznice, zředěnou kapeme do uší a nosu. Na střídačku kapeme do uší i do nosu i  zředěné MMS. Alergici a pacienti postižení tinitem  si musí uvědomit, že bojují s živým nepřítelem, a že na něj platí jakákoliv desinfekce. Křehkým průsvitným rosolovitým tělíčkům nesvědčí ani kapání slabého roztoku hypermanganu, ani slaná voda, která dramaticky mění pH jejich prostředí. Vyplachovat nos slanou vodou také patří ke starým jogínským technikám, jogíni na to mají i speciální konvičku a technika se nazývá ,,netí". Můžeme také vytírat nos špetičkou soli, na závěr vymastit nosní dírky Fenistil gelem, svědění se zázračně uklidní. Pokud  ale nebude alergik užívat souběžně Ivermectin i  orálně, může se s úspěchem rozloučit. Vlasovci  doplavou  do svých úkrytů brzo odjinud. Zbavit se tinitu je úkol obtížný, nikoliv však nemožný, což dokazuje příběh pana K.  Zdálo by se, že stačí podat  léky na vlasovce a alergie bude za 14 dní vyřešena. Aby však léky vůbec zabraly, musíme imunitu posilovat pomocí MMS.
PŘÍBĚH   4.                  TINITUS  BRNO                                                                                     Brněnská starší klientka za mnou přišla se silným pískáním v uchu, které  jí znemožňuje správně slyšet na levé ucho a spát. Od lékařů specialistů dostala naslouchátka. Nasadily jsme MMS. Kromě orálního užívání bude MMS kapat i do ucha. Prostřídá ho se zředěným Duramectinem. Detoxikační preparáty na plasmodia, uši a dutiny.  Případ uvádím proto, že zde opět jasně vysvítá, že příčinou ,,nevyléčitelného" tinitu jsou paraziti : 
Mail 25.8.2012  Paní inženýrko, včera jsem kapala do uší MMS. Pravé ucho mi to vzalo, cítila jsem svědění až na mandlích, z nosu mi kapala voda. Levé ucho kapky nevzalo, i když jsem dlouho ležela. Jakmile  jsem si sedla,  z ucha vytekla horká tekutina.  Ono se totiž to levé ucho  nedalo v minulosti ani profouknout. Kdysi jsem běhala po Brně po doktorech ORL a nikdo mi nepomohl. Dostala jsem se až k jednomu lékaři ORL , když jsem byla  na Slovensku na dovolené. Ten  jediný  se mi věnoval a snažil se mi pomoci.  Říkal, že je mám ucho  pořádně  zanesené a zanedbané. Už si se mnou nevěděl rady. Nelíbil se mu ani krk, ani nos, ani uši.  Tady se se mnou nikdo nebavil, dali mi sluchadlo a tím to zhaslo. Další vyšetření prý není potřeba. Já ale všem pořád říkám, že budu jednou normálně slyšet. Přitom jsem si lékařům stěžovala, že mi tam něco vadí. Cítím, jakoby se v uších něco převalovalo, lupalo, někdy doslova tančilo. Pan doktor na Slovensku  mi  ucho propláchl,  z pravého ucha vytáhl dva čtrnácticentimetrové ,,hady"  a povídal: ,,Tak se podívejte,  co jste tam měla!"  Píšu to proto, abyste byla v obraze a mohly jsme s léčbou správně  pokračovat.     Mail 26.8.2012  Dnes ráno jsem se až dávila. Hleny z krku při  néti, velké svědění obou uší , hleny jdou lehčeji, ale teď je polykám, jinak to nejde. Když jsem si zacpala obě nosní dírky, luplo mi v uších a na chvíli jako bych trošku  proslechla. Znám jen jednoho doktora, který není líný propláchnout uši. Je to MUDr. …z Bratislavy. Pěkný den,  T.                                                           MAIL  4.10.2012  Dobrý den.  Paní inženýrko, omlouvám se, že jsem se tak dlouho neohlásila. Byla jsem u své kamarádky v Praze, která si zlomila ruku a potřebovala pomoc. Žije totiž sama. Všechno jsem měla sebou, takže jsem pokračovala v kapání a pití. Musím říci, že se mi celkově značně ulevilo. Cítím se svěže, dostanu se do šatů, které mi byly malé, spím, hlava přestala bolet, začínám mít opět radost ze života. Je pravdou, že mi v uších bublá, jednu chvíli jsem na levé ucho na moment proslechla a to byla šupa, jak když bouchne do bubnu. Z nosu mi jde pořád voda. Také denně provádím néti : jednou nosní dírkou naberu, druhou vodu vypustím. Je to správně?  Stále  ale polykám hleny, málokdy se mi podaří je vyplivnout. Objednávám  Hetrazan.
MAIL  9.11.2012                                                                                             Dobrý den paní inženýrko.  Dnes se s Vámi musím podělit  o  velikou radost. Dokončila jsem první várku pasty a včera jsem si vzala první dávku Hetrazanu. Dnes po dlouhé době, a to už počítám i na roky, jsem konečně smrkala. Při ranní hygieně - proplachování nosu slanou vodou, jsem dostala ven hádka,  který měl v umyvadle  délku  tak 20 cm. Nechtěl se pustit. Při druhém proplachu jsem z druhé nosní  dírky dostala ven sekret jak velký jako knoflík o  průměru 2cm, byl plný  jakési  bílé hmoty. Vodou se to nedalo smýt, vzala jsem na pomoc kartáček, který mám jen k tomuto účelu. Škoda, že nemám mikroskop, to bych se asi divila, co ze mne vychází. Ani  nevíte,  jak jsem vám vděčná,  a věřím, že se z toho dostanu. I když jsem stále věřila, že budu opět slyšet, nevěděla jsem už,  na koho se mám obrátit. Prozřetelnost mi poslala Vás. Cítím se lépe, hlava nebolí, radost ze života se mi vrací. Začínám slyšet silnější zvuky, jako šumění  tekoucí vody, syčení plynu… Vím, že je to léčení na delší dobu, ale vydržím.  O postupu  Vás budu informovat.                                                                               MAIL   14.11.2012                                                                                         Dobrý den paní inženýrko. Dnes s Vámi musím podělit o  velikou radost. Při ranní hygieně opět z nosu vypadli dva hádci, sice kratší,   3-5 cm, ale najednou mi v uchu luplo, ulevilo se mi v něm a já jsem líp slyšela. Hodně si všímám zvuků, které už  slyším,  a  zdá se mi, abych to nezakřikla, že je to lepší. Začínám  slyšet  i  slabší zvuky, které jsem dříve neslyšela. Mám z toho velkou radost a moc Vám děkuji za vzácné rady, které dodržuji. Tak a teď jdu provádět další úkon-kapání.  S velkými díky a přáním pěkného dne  …..
                                                                                                                                                                                                                            
PŘÍBĚH  5.        JAKUB  WAGNER  MÁ  KONKURENCI
Dobrý den, paní Bláhová,
Představte si, co se mi stalo. Hned cestou od Vás z Brna mne ve vlaku něco štíplo do holeně. Chtěla jsem se poškrábat, a on se tam třepetal z nohy asi 5 mm dlouhý bílý tenký červík. Vyděsila jsem se. Vzala jsem papírový kapesník 
a zatáhla za něj, ale přetrhla jsem ho. Nenápadně, aby ostatní lidi ve vlaku neviděli, že mi z nohy leze červ. Od dírky se táhla ještě deset dnů růžovočervená 10-12 cm dlouhá čárka, dnes světle hnědá.  Patrně jak jsem je začala ničit uvnitř ořešákem, pelyňkem,  hřebíčkem a Ivermectinem, tak se cpou více  k povrchu těla. Je to normální průvodní jev? Nebo jich mám tolik, že je ani 14 denní kúra  Ivermectinu s Hetrazanem  všechny nezahubila? Protože jsem ještě nejedla Albendazol ani Praziquantel, usoudila jsem, že to byl vlasovec. Svědění a pupínky se mi po Ivermectinu  opakují. Kam dohlédnu, na rukou i nohou vidím vystrčenou bílou špičku, někdy s černou tečkou. Co to je a co s tím? Zkusím se naložit do vany s mms. Není lepší, když jsou na povrchu a nezalézají dovnitř, ať už je to co chce? Lehtá a svědí mně i v uších.  Ivermectin mažu do nosu i do uší a svědí mne i oči. Jakéže to oční kapky jste doporučovala?
20.7.2012  Na kontrole vidím celkový  pokrok. Zmizela téměř všechna plasmodia, viry a bakterie po MMS už neměřím vůbec. Poslední, co vždy přetrvává  nejen u této klientky, ale u všech klientů všeobecně, jsou filária.  Léčba  postupuje  dle plánu. Zopakuje  protivlasovcovou kůru a zařadí  i kryoterapii.  Termín kryoterapie si sjednávejte spíše k večeru, kdy se mikrofilárie stahují do podkoží a periferií. 
30.7.2012 mail
Paní Bláhová,
to je neskutečné, jak já mám protkané podkoží vlasovci. To je snad místo vedle místa. Ti se ve mně množili aspoň 20 let. Vidím je pod kůží. Vidím jejich cestičky. A jak, doufám, "chcípají", tak se mi dělá takových ucpaných žilek a modráků. Záchranou při urputném svědění pro mě jsou MMS koupele a zappování. To se mi vždy uleví, alespoň na hodinu. A pak  to začne nanovo. Občas se mi zavlní, zaškubne v lýtku. Nejhorší je to k večeru, ale ani ve dne nezahálí. Ivermectinovou pastu jsem brala dvojnásobnou dávku a teď beru třetí den Hetrazan. Chemie se jim zjevně nelíbí. Někdy si říkám, že bych si vzala snad i jed na krysy, kdybych věděla, že odpochodují. Kdyby mi někdo před půl rokem řekl, že něco takového je možné, tak mu nebudu věřit. Dnes se mi to vše s parazity jeví tak logické, všechno to do sebe zapadá, že nemohu pochopit, jak klasická medicína může v prvé řadě  nemyslet na parazity, nechat lidi tak zamořit a trpět. O dostupnosti léků nemluvě.Věděli to před tisíci lety, věděli to primitivní národy a civilizovaná společnost na parazity snad zajde. Chvála těm, co šíří osvětu a dávno zapomenuté informace. To jen tak, abych si ulevila. Jednou rukou píši,  elektrody  mám v podkolení  a strefuji  vlasovce.  Mrchy jedny, stěhují se do čím dál nedostupnějších a choulostivějších míst. Pěkný večer přeje
 S.
2.8.2012
Posílám fotky, je to foceno mobilem.
30.7.2012
Když jsem obvodnímu  řekla, že to, co ze mne leze na fotkách byl určitě červ, že vylezl asi 5 mm, hýbal se a že svrab snad není tak velký a v těch boulích , že se to vlní a přelévá z místa na místo, tak řekl, že si tím není jistý, ale takto vypadají i cestičky od svrabu. Napsal mi lístek na kožní. Ještě jsem mu říkala, že mi byli diagnostikováni vlasovci a strunovci. Na to odpověděl, že to mu nic neříká  a když jsem nebyla v zahraničí, tak je vyloučeno, abych v ČR chytla nějaké parazity od komárů. Večer jsem si naložila nohy na půl hodiny do lavoru s MMS, ráno se mi tam ještě hýbali a přesouvali, namazala jsem si nohy ořechovou  tinkturou a ivermectinovou pastou. Zatím je klid. Buď usnuli, nebo je po nich. Uvidím večer. Doplňuji: večer se zase začali hemžit, ale méně než včera.
24.8.2012 Já mám pocit, že jsem k vám přišla za minutu 12, že už jsem byla téměř "jejich". A že se snad ve mně rychleji množí  než chcípají. U našeho rodinného diagnostika jsem se i rozbrečela, dýchla na mne taková bezmoc a beznaděj z nelikvidovatelnosti červů. No, ale zase bojuji. Co mi jiného zbývá. 
24.8.2012 odpoledne. Klientce jsem poslala rozpis daleko razantnější a delší hetrazanové kúry, kterou jsem našla v učebnicích. Srovnávám  v  něm  postupy  tří autorů.
Konečně se mi soubor povedl otevřít, uložit, přečíst. To víte, že mne to oslovilo, to je přesně ono, proč mi zatím nic moc nezabírá. Navíc  s mou nadváhou a tukovou tkání, kam těžko proniká lék.  V tom podkožním tuku jsou neřádi usalašení. Mám i  ztluštělou kůži,  i bulky velikosti hrášku. Chci  jít do toho razantně,  po důsledném změření a konzultaci s vámi.  
Nechci si fandit, ale po zkušenosti s tím, co vidím pod svojí kůží, si už mnohdy při prvním pohledu na kůži člověka, kterého potkám,  říkám - má je taky. Chudák o jen tom zatím neví. Těším se, že konečně něco zabere!!!!!

26.8.2012 Dobrý den,
dnes jsem si to znovu v klidu přečetla a sepsala si pro svou váhu dle vašeho závěru rozpis.  Od konce června jsem  zhubla  16 kg!!!! / V listopadu už  27 kg!/  Chválím a jásám. Znamená to značné uvolnění a zprůchodnění lymfy, klientka už musela  zahubit  pluky mikrofilárií. A pak že není výsledek!!
Teď jsem uprostřed třetí  kúry, beru teď 2 tablety Hetrazanu ráno a dvě večer.   Dát si pauzu  nechci, mám obavy, že se ještě více namnoží,  mám je pod kůží místo vedle místa. A možná i proto lezou ven, že už je jich tam hodně.
Od rána od 3 hodin mi nějaký neřád okusuje loket, další leze po krční páteři a další štípou a lezou jinde po těle. Hetrazan se jim nelíbí. Pocitově je pro mne nejhorší ten lezoucí, sunoucí se pohyb. Občas mne napadne, že strčení dvou jehlic na pletení do zásuvky by to definitivně ukončilo. Po obědě se půjdu naložit do MMS . Potvůrky  jedny,  já jejich celá nikdy nebudu. Po smrti se nechám zpopelnit. Skončí zároveň se mnou!

Přes závažnost situace  jsem řvala smíchy. Klientce se nedivím. Odstraňovat filária je únavně  zdlouhavé, ale vlasovci jsou loajální ke svým hostitelům, nezahubí si je hned, je dost času nad nimi vyzrát. Probírali jsme cestování. Klientka byla před 25 lety jen jednou u maďarského Balatonu, jinak jen na své rodné severní Moravě. U Balatonu byla tehdy tak ošklivě poštípaná, že si to pamatuje dodnes. 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one