IMG_0310.JPG

ARCHIV ČLÁNKŮ


ZPĚT
IMG_0686.JPG

Odstranění vápenatých usazenin z těla česnekem a citronem

Odstranění vápenatých usazenin z těla česnekem a citronem

Prof. Gerd Unterweger


Jsou-li cévy v mozku a srdci zvápenatělé, pije se denně jedna likérová sklenka (0,2 cl) výtažku z asi 30 oloupaných dílků česneku a 5ti malých, nakrájených a neoloupaných přírodních citrónů (bio).

Všechno se v mixéru zpracuje na kaši, dá do jednoho litru vody a přivede se k varu. Ale nechá se jen jednou "převalit". Potom se zcedí a naleje do lahve. Uchovává se v chladu.
Denní sklenka se pije dle možností - před, nebo po hlavním jídle..

Již po třech týdnech denního užívání pocitíte v těle příjemné omlazení! Zvápenatění a jeho vedlejší příznaky jako jsou zhoršené vidění či slyšení - se zmenšují a postupně odcházejí.

Po třech týdnech kůry by měl člověk kůru na osm dní vynechat a pak opět tři týdny pokračovat. Pak se dostaví pronikavý úspěch. Tuto levnou neškodnou a léčivou kůru by měl člověk každý rok opakovat.

Nepříjemná česneková vůně není vůbec cítit a účinek citronu s česnekem se projeví naplno. Člověk může zase dobře spát a nemusí v noci "pobíhat". Vápník se rozpustil..


Jedna žena se vyhnula operaci srdce, protože se jí tuk a vápník v cévách po kůře rozpustil. Také při vypadávání zubů - paradentóze se česnekový elixír dobře osvědčil!

Ať se vám daří!
Auf gutes Gelingen!

Prof. Gerd Unterweger

Přeložil. František Horecký
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one