IMG_0310.JPG

ARCHIV ČLÁNKŮ


ZPĚT
IMG_0686.JPG
Koloidní stříbro je celosvětově známým účinným podpůrným prostředkem při léčení chorob vyvolaných bakteriální nákazou a chorob virového původu.

Balení: 300 ml

Vaše cena: 239 Kč

Obvyklá cena: 384 Kč

Ušetříte: 145 Kč

Dostupnost: skladem

Značka: Pharma Activ

ks

POZOR Vzhledem ke změně legislativy bylo nutné změnit způsob užívání přípravku. Ačkoliv se jedná o totožný přípravek (stejné složení), již není možno uvádět užívat vnitřně, ale pouze vně - na tvář a dekolt. Dotazy u přípravku se mohou vztahovat k původní etiketě. POZOR

Nová etiketa

Stříbrné tonikum na tvář a dekolt je plně přírodní kosmetika. Díky obsahu nejjakostnějšího stříbra dokonale čistí a regeneruje pleť, zmenšuje rozšířené póry a uhříky a snižuje vylučování kožního mazu. Uklidňuje podráždění a zčervenání pokožky. Pravidelné používání pokožku vyhlazuje a dodává jí matný vzhled. Tonikum je určeno pro všechny typy pleti, nezávisle na věku. Mimořádný prospěch z používání pocítí ženy, jejichž pleť má sklon k nadměrné mastnotě, a všichni, kteří se potýkají s problémy s akné.

Upozornění

Tonikum není určeno pro osoby alergické na stříbro.

Způsob použití

Malé množství tonika naneste na kosmetický kapesníček a jemně potřete pokožku tváře, krku a dekoltu. Nejvhodnější je použití každý den ráno a večer, předtím, než si nanesete oblíbený krém a make-up. Na pokožku příznivě působí doplňující osvěžování tváře a dekoltu během dne.

Uchovávání

Chraňte před přímým působením slunečního světla, uchovávejte v patřičné vzdálenosti od magnetických polí, nenechte zmrznout.

Původní etiketa

Ag100 - přírodní antibiotikum:

Ag100 je velmi účinné, mírné a netoxické. Mikroskopické částice stříbra se nehromadí v organismu, protože v průběhu několika dnů dojde k jejich vyloučení. Pokud antibiotikum eliminuje asi 6-7 škodlivých bakterií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní. Částice stříbra nenapadají škodlivé mikroorganismy přímo, ale působí jako katalyzátor, který se v průběhu procesu nespotřebovává. Účinek stříbra je založen na deaktivaci enzymu, který je nezbytný pro aerobní metabolismus jednobuněčných bakterií, virů a mykóz. V důsledku toho zmíněné škodlivé mikroorganismy odumírají v průběhu 5-6 minut. Pravděpodobně díky tomu, že se jedná o proces nepřímý, si nejsou bakterie schopny vytvořit odolnost proti částicím stříbra, jako k tomu dochází u antibiotik.

Použití:

Koloidní stříbro je účinné v boji proti:

* vleklým zánětům

* infekčním chorobám

* mykózám

* lupence, ekzémům, dermatózám

* oparům

* akné

* lupům

* obtížně hojitelným ranám

Jeho účinky jsou následující:

* mírní bolest a svědění

* napomáhá regeneraci poškozených buněk

* podporuje vyplavování toxinů z organismu

* neničí přátelské střevní bakterie

* nehromadí se v organismu

* nedráždí sliznice ústní dutiny, žaludku a střev

* používá se v kosmetice jako pleťové tonikum.

Dávkování

* preventivně: max. 1 lžička denně (asi 5 ml)

* při nachlazení, infekci a chřipce: 4 x denně 1 lžička (4× 5 ml)

* při chronickém onemocnění: 2× denně 1 lžička (2× 5 ml)

* pro zvýšení vitality: max. 6 lžiček denně (do 30 ml)

Ag100 Koloidní stříbro je vhodné užívat vnitřně po dobu 2 měsíců a poté udělat na pár týdnů pauzu. Je potřebné sledovat individuální reakce organismu na tento přípravek a v případě potřeby se obrátit na lékaře.

Maximální jakost a bezpečnost pro uživatele:

Ag100 Koloidní stříbro se vyrábí ve Velké Británii. Výrobce garantuje nejvyšší jakost, účinnost a bezpečnost při používání preparátu díky vhodné koncentraci částic stříbra, která činí 10 mg/l (10ppm) a příslušné velikosti těchto částic
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one