IMG_0310.JPG

ARCHIV ČLÁNKŮ


ZPĚT
IMG_0686.JPG
Reakce Lucy Kasanové na moji povídku Ostré hlášky. Le.

Ostré vzdechy

Zatím co na Šumavě dopisuješ poslední řádky v obavách, že budeš udělán proti své vůli, sexuální vlna udeřila i v Polabí. Blíží se 23. hodina a já na vyhřátém balkóně pečlivě věším voňavé prádlo. V okolních domech se jen zřídka svítí. Občas zaslechnu sousedův komentář k nějakému stupidnímu programu v TV. Přesto sídlištěm pulsuje živočišná energie.

Odkudsi zavanou jemné vzdechy, které jsou náhle zastíněny salvou rozkoše z jiného okna. Křik se tříští o stěny domů, těžko si představit, kdo si tak náramně a bez zábran užívá. Vzdechy a výkřiky neberou konce, po chvíli je prokládá „Ostrou hláškou“ paní v pokročilém věku: „Stalo se něco?! Potřebuje někdo pomoc?! Dejte znamení, zavolám záchrannou službu!!!“ … vidím ustaranou stařenku, jak se naklání z okna. Z několika míst je slyšet smích, sídliště je v tu chvíli jednou velkou scénou. Našich milujících se to naštěstí vůbec netýká, pokračují dál. Žena dosahuje vrcholu v předstihu, muž se ostře dožaduje, aby, pro něj, vzrušující zvuková kulisa neutichla: „Křič! Křič!“ … exploze … wow!

Rovnám poslední tričko s obrázky a těším se do postele, ve které pro mě není místo. Moji chlapi pochrupujou, jen stěží se mezi ně vsoukám … citlivě, abych neprobudila.

Dobrou noc!

Čerstvé ráno! Krásnej den!

Lucy

Od paní Olgy Vychodilové z Mělníka.
002.JPG
522.JPG
589.JPG
novýpříspěvek.gif
Kočky Barbora a Filomena
Kočky Barbora a Filomena
Od paní Olgy Vychodilové z Mělníka
431.JPG
519.JPG
527.JPG
1253.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one